Nie ulega wątpliwości, że leczenie dzieci wymaga specjalnego podejścia ze strony każdego lekarza stomatologa. Dlatego wiele czasu poświęciliśmy na to, aby – poza kompetencjami zawodowymi – znaleźć takiego stomatologa, którego cechy wrodzone, a nie te wyuczone będą predysponowały go do pracy z dziećmi. Po długim okresie, udało się! Dziś nie tylko nasi najmłodsi pacjenci i ich rodzice, ale także osoby postronne doceniają cechy i umiejętności stomatologa, który w gabinecie przywraca uśmiech naszym najmłodszym pacjentom.

Nasze doświadczenie w stomatologii dziecięcej oraz poczynione w tym obszarze obserwacje zaowocowały również stworzeniem w krakowskich przedszkolach programów profilaktycznych z zakresu higieny jamy ustnej, które mają służyć walce z jedną z najpowszechniejszych na świecie, ale także i w Polsce, Małopolsce i wreszcie w Krakowie, chorób próchnicy. Wczesna diagnostyka w połączeniu z możliwościami, jakie daje dzisiaj współczesna stomatologia, daje bowiem duże szanse na szybkie wykrycie i wyeliminowanie chorób nie tylko próchnicy, czy wad zgryzu, ale także wielu innych.

W trosce o komfort naszych najmłodszych pacjentów zadbaliśmy o to, aby nie tylko wnętrza naszego gabinetu, ale także i personel pomocniczy nie kojarzyły się dzieciom bezpośrednio z dentystą, dlatego gabinet jest kolorowy a lekarz wraz z asystą są ubrani w niestandardowe ubrania.

Gabinet stomatologii dziecięcej  – www.stomatologdladziecakow.pl – to miejsce w którym Twoje dziecko, nawet z głęboko zakorzenioną dentofobią (strach przed dentystą), zmieni podejście do dentysty i leczenia zębów.